| ViolaTM a întrebat:

Tot văd reclame la trotinete electrice pliabile care prind 75km h. Nu le găsesc nici unde e unde pe net.
Ştiţi cumva ce brand le produce? Dacă scriu trotinetă electrică 75 km h. Nu găsesc nimic.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ma tem ca este trotineta cu 7.5 km/h.
Un moped are viteza maxima de 35 km/h si la cadere te poti zdrobi zdravan.
Trotinetele sunt pentru copii (mai nou le folosesc si adultii), dar la viteza de 75 km/h o cazatura ar fi fatala! sad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trotineta care merge cu 75 km/h? pai ii dai seama cum zbori de pe ea la viteza aia?

| Teodor35 a răspuns:

Orice moto cu 2 roti care prind max 25 km sunt puse in clasa de trotinite, alea care prind mai mult iti trebuie permis pe care il poti lua doar de la 16 ani plus,