| Andrey_Pompylykă_2000 a întrebat:

Am 1500 lei si vreau sa imi cumpar ceva cu care sa ma plimb pe la mine pe ulita (e asfalt) dar nu stiu ce...
Ma gandeam la un hoverboard dar am inteles ca nu sunt bune...
Voi ce v-ati lua in locul meu?
Primul cel mai bun raspuns primeste funda...

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

O prietena! Te poti plimba cu ea oriunde, indiferent de teren! Si la banii aia ai putea gasi chiar doua! happy

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Un Matiz.

| Samariteanul a răspuns:

O bicicleta frate, ca merge pe aproape oriunde si e mai buna decat hoverbord-ul sau rolele.Ti-o recomand ca sigur gasesti de 1500 de lei. Distractie placuta cu ea si ai grija la cazaturi.

| gd001 a răspuns:

Poti incerca o bicicleta. O poti folosi si pe unde nu este asfalt sau te poti ajuta de ea pentru a duce o fata acasa. (Glumesc) E mult mai buna decat un hoverboard.

| 123495 a răspuns:

Hoverboard-l nu este decât o fiță pentru copiii de bani gata, crede-mă! Cel mai util lucru care ai putea să ți-l iei, mai ales că zici că la tine în sat ai asfalt, o bicicletă MTB șmecheră, din aia cu care te plimbi și se vor uita toate fetele după tine, crede-mă, că și eu am bicicletă și când ies la plimbare seara, le trag pe fete de numai numai, din cap până în genunchi, mai ales că eu conduc și mașină, nu doar pedalez. Și acum, că tot a venit vara, e foarte frumos să pedalezi, plus că faci și mușchi la picioare și poți să mergi și cu viteză, ceea ce la un hoverboard nu ai așa performanțe și viteză cum ai cu bicicleta.
Sper că te-am ajutat.
Pa, pa happy