| xBlueEyes a întrebat:

Vreau sa stiu ce bicicleta mi s-ar potrivi pentru la mine la tara, pe un drum pietrificat(o "ulita") si pe asfalt? Nu sunt foarte multe gropi pe asfalt, iar mie imi place sa merg cu viteza atat pe asfalt cat si pe ulita.

P.S.: Sa aleg un HardTail( fara suspensie pe spate) sau un FullSuspension? Merg mai mult pe asfalt eu!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Eu ti as recoamnda un hardtail

1 răspuns:
| JollyJulieta a răspuns:

Poi ia-ti o bicicleta de aia care au aia de la spital si sa vezi ce viteza prinzi laughing)