| Luci88 a întrebat:

am niste probleme cu pornirea masinei, si mi-a zis cineva ca e posibil sa fie senzorul de turatie! ori porneste la doua, trei chei, ori trebuie sa tin cheia mai mult, cand da sa porneasca! imi puteti trimite si mie o poza, s-au explicand-umi unde se afla senzorul de turati? La Opel Zafira? imi puteti trimite la
laviniaionita886@yahoo.com
Va Multumesc:* Funda:*

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Ceva in genul arata un senzor de turatie: http://t1.gstatic.com/......tp?/images

Acum, cum se repara si asa, nu ma bag. E mai bine sa intrebi un mecanic priceput, fata-n fata, decat... un mester care crede ca solutia lui e potrivita.

Mnah, mie-mi place sa fiu sigur :) succes, totusi!

2 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Nu stiu daca e de la turatie probabil bateria e goala.

| GeorgeH17 a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu injectoarele la mine asta a fost problema intr-o zi nu a mai pornit deloc asa ca am inpinsa nu stiu cum e la opel eu am logan.