| Mihai_Ungureanu_1973 a întrebat:

Bună TPU am o întrebare banală am descoperit sub bancheta dreapta față niște fire și două siguranțe pentru ce sunt mașină e un Seat alhambra va mulțumesc

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stai si te gandesti un pic...
Sub bancheta pot fi montati senzori /contacte care "vad" persoana asezata pe bancheta, respectiv daca si-a pus centura de siguranta.

| sierra1 a răspuns:

Fă-le o poză și pune-o aici să ne dumirim și noi

| Mihai_Ungureanu_1973 explică (pentru sierra1):

Nu știu cum

| sierra1 a răspuns (pentru Mihai_Ungureanu_1973):

Atunci nu stim cum să răspundem

| DaFrateEuSunt a răspuns (pentru Mihai_Ungureanu_1973):

Instalezi discord, iti faci cont, dai add la OSTRO#8182, astepti sa iti accept si imi trimiti poza.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar putea fi de la un incalzitor auxiliar (Webasto).

| Holiday a răspuns:

Senzor centura si airbag, incalzire/ventilatie scaune, reglaj electric pozitie scaun, reglaj lombar scaun, sistem de masaj in scaun... Depinde cate optiuni ai pe masina. Primele doua sigur sunt.