| matiasedgard a întrebat:

Buna TPU am o probleme la un aprilia leonardo 125cm nu da scanteie la bujie am cumparat bobina cdiu si aprindere tot de leonardo de 125cm le-am montat si tot nu-mi da scanteie la bujie ajutati-ma cu un sfat doar cei ce stiu va multumesc.

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Fisa de bujie ai schimbat-o, sau ai pus-o pe aia veche?

| matiasedgard explică (pentru a1doru):

Omule am schimbat fisa de bujie si bujia si tot nimic

| a1doru a răspuns (pentru matiasedgard):

Nu pot sa-mi dau seama asa. pe nv.bateria e buna?
ps.cel mai bine este sa o vada un electrician auto.

| matiasedgard explică (pentru a1doru):

Bateria e buna am doua bateri amandoua sunt bune invarte bine dar nu-mi da scanteie voi anunta un electrician is probabil voi rezolva situatia

| a1doru a răspuns:

Esti un cretin! poateaza-ti tampeniile pe alte site-uri, sau pe fb.