| jackie12345 a întrebat:

Bună TPU.
Am o skoda Fabia din 2006.
Nu-mi funcționează becul de marsarier... Am verificat siguranțele, am verificat becul (nu e ars).
Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Contactul de la lampă, dulia unde se înșurubează, montează becul, acolo ar putea fi cauza. Sau, la cutia de viteze, mufa care face legătura între cutie și computer de bord, poate să fie uzată.

| jackie12345 explică (pentru romeo78):

Cât ar costa reparația la service?

| romeo78 a răspuns (pentru jackie12345):

Fiecare service auto are tariful său. Dar, trebuie să găsiți un service auto care are un electrician bun!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu te ajut doar cu forma corecta a cuvantului: MARSARIER (nu marsalier) happy

| jackie12345 explică (pentru Violleta2022):

Mersi! Nu m-ai ajutat cu nimic

| Violleta2022 a răspuns (pentru jackie12345):

Te-am invatat sa spui corect un cuvant important, ca de aia rad prietenii de tine, cand il spui gresit.