| jackie12345 a întrebat:

Am o Skoda Fabia din 2007. Problema este ca bagă aer chiar și când este oprit (pus pe 0). Nu funcționează nici aerul condiționat. Care pot fi problemele?

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Bătrânețea și lipsa îngrijirii corespunzătoare!
Dacă niciodată nu au fost verificate, schimbate piese, garnituri, e normal ca să nu mai funcționeze deloc!
Aerul intră pentru că piesa numită clapetă e terminată, e gunoi!
Ori a rămas blocată pe deschis sau sistemul de blocare, deschidere nu mai funcționează!