| CătălinIovan1 a întrebat:

Bună TPU.
Am pierdut cheile de la scuter.
Am un baotion 4T 125cm.
Cum il pot porni?
Va rog sa ma ajutati...
Precizez ca acest contact nu are minusul separat langa contact(mufa) asa stiam la un malaguti f12.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sunt multi samsari care ii fac pietoni pe straini si-si vand masinariile prin targuri si pe net. Acum nu zic ca e si cazul tau.
Trebuie schimbat contactul cu totul.

| CătălinIovan1 explică (pentru anonimg):

Domnule,scuterul este la reparat(nu este al meu personal)
A stat 4* ani fara sa fie pornit si proprietarul nu mai are cheile...
A spus doar sa porneasca nu este cazul sa fie bani investiti degeaba? sper ca ai inteles

| Denila123 a răspuns:

Te ajut eu tata...
Cdi are 5 6 fire deconectezi un singur fir dai la pedala vezi ca nu o ea încerci altul pana o ea mise pare ca ar fi fri negru...
Scuterul va trebui sa pornească da de oprit mucezi din nou firul si se oprește, daca nu înțelegi mă mai intrebi