| AnAndrey1994 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari! Am un ford fiesta din 2001 cu motor de 1, 2.In bord mi s-a aprins becul de la sonda! 1)Cu sonda defecta cat poate sa consume mai mult? Am pus.o pe tester mi-o dat eroare la prima sonda! Am schimbat.o cu una nou nouta si acuma imi da eroarea "lipsa incalzire sonda"2)Ce poate sa aiba?
Multumesc!

1 răspuns:
| lokro a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un service ford. eu am fost la Ford Roadhill la Auchan Pallady in Bucuresti. Sunt foarte ok si sigur te pot ajuta