| ElenaCiobin a întrebat:

Am și eu o întrebare. Din momentul în care ma duc cu dosarul sa ma reprogramez pentru examenul auto ( traseu) după cât timp ma reprogrameaza? Ca am auzit ca durează cam 4-5 luni pana la următoarea data când voi da examenul. Este adevărat? Va multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce am vazut si aici pe TPU se pare ca termenul mediu este de cca 2 luni. S-ar putea sa fie ceva mai mare in aceasta perioada, avand in vedere ca este si o perioada de mai multe concedii si se poate sa fie mai multi candidati si mai putin examinatori.

| UzzY475 a răspuns:

Depinde de oras. Am auzit ca in Bucuresti in perioada asta ii programeaza la o luna - doua maxim. Am prieteni care au fost programati la o saptamana in iarna. Sa mergi cu atentie de data asta. Succes!