| kullrapper96 a întrebat:

Buna TPU am un mercedes-benz si nu mai am baterie deloc si nu o pot deschide din telecomanda si cheia Este in interioru telecomenzi uitati un link ca sa intelegeti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridici masina pe cric(partea stanga fata) iei apoi o baterie buna pui clestii de curent de la baterie unul pe masa (oriunde pe caroserie) si plusul te bagi sub masina si il pui pe borna de plus de la electromotor, si asa o sa ai curent.
Daca ai scut il dai jos.

| kullrapper96 explică (pentru anonim_4396):

Auzi o sa incerc dar treaba este ca am scos cheia si cand sa o deschid mi s-a rupt cheia acuma jumatate este inautru si jumatate in afara si nu stiu cum sa scoat jumatatea din usa si am incercat cu niste surubelnite dar am largit mai raw si acuma nu stiu daca se mai vede jum din usa