| Csm77 a întrebat:

Salut, acum 3 saptamani am plecat la munca ....am incuiat masina din telecomanda apoi am luat bornele de pe baterie închizând apoi capota. As vrea sa stiu daca mai pot deschide acum masina cu cheia? Ce este cheia mecanica?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar trebui sa ghicim noi, ce fel de butuci are masina, ce cheie, si daca mai reusesti sa le misti?
Du-te si incearca!
Cheia mecanica este o cheie fara electronica, care actioneaza numai pe principii mecanice.

| xerxes1 a răspuns:

Ai putea sa incerci cu o cheie franceza.

| Muraru_Costache_1946 a răspuns:

Verifică dacă ai un geam deschis-întredeschis, salvator(apoi cu... sârma). Fără cheie nu vei reuși să deschizi mașina.