| Chrysstian a întrebat:

as vrea sa imi spuneti un suv chiar mai bun decat toyota land cruiser si sa fie suv

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Lexus LX 570

| Chrysstian explică (pentru WPP):

Multumesc mult pentru raspunsul tau decent

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Numai Land Rover Discovery 4 poate fi peste LC!

| Chrysstian explică (pentru FurtunaDiesel):

Advarat? Pentru ca nu ma asteptam sa fie chiar un land rover pe site-uri imi spune ca au probleme de fiabilitate

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Chrysstian):

Eu am printre altele Land Rover Discovery 4 cu 378.000 de km si nu am avut probleme exceptand injectoarele, dar acestea datorita motorinei foarte proaste din Romania, apoi nici in service nu prea vad Discovery cu probleme majore!

| mgtow a răspuns:

Un BMW X5 iti recomand.

| RB26DETT a răspuns:

Volvo xc 90, siguranta, putere, lux, viteza, stabilitate, fiabilitate.