| Chrysstian a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati o masina mai buna decat toyota land cruiser

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

DodgeRAM, Knight XV, Land Rover Discovery 4.

Ca si performante ar fi cam in ordinea data de mine, ca si pret nu te apropii de nici una daca nu ai minim 50.000 de euro pentru Discovery, 450.000 pentru Knight si 80.000 pentru DodgeRAM aici fiind inclusa imatriculare si importul care sunt mai scumpe decat masina!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mazda sau VW golf 5.

| 0rlando a răspuns:

Presupunând că te referi la o mașină mai bună, din aceeași clasă, eu sunt de părere că Toyota Hilux este foarte bună.

| RB26DETT a răspuns:

Volvo xc 70 modelul npu sau volvo xc 60

| Chrysstian explică:

Eu ma refer sa fie tot suv, nu pick-up