| C3R1 a întrebat:

as vrea sa va adresez o intrebare la care am primit cateva raspunsuri dar se pare caci greseala mea a fost ca nu am fost destul de specific, deci pe viitor as vrea sa emigrez in State mai exact in Miami si as dori sa aflu cat este o asigurare pentru un Dodge Challanger care este cumparata cu banii jos?

Sper sa ma puteti ajuta, multumesc frumos!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa tu rost de viza de emigrant
fa tu rost de loc de munca acolo
strange bani de Challanger

si pe urma o sa afli si de asigurare, nu de alta dar probabil sa se schimbe de 100 ori pretul si modalitatea de calcul pana atunci

| IonutViciosul a răspuns:

Valoarea medie a unei asigurări pentru o mașină care să acopere toate necesitățile este 180$ pe lună în statul Florida. Asta înseamnă că jumătate dintre ele sunt mai scumpe de 180$ și jumătate sunt mai ieftine.
Pentru necesități minime valoarea medie este de 69$ pe lună. Nu știu exact ce înseamnă necesități minime, trebuie să verifici.
Mult succes!