| 000000643682 a întrebat:

Buna TPU.
Aseară m-am programat online de pe DRPCIV la Examenul Teoretic, la finalul programării mi-a apărut ca s-a finalizat programarea și in data de x, locul x, ghișeul x și ora x sunt programată. Dar nu am primit niciun email, din câte am înțeles trebuia sa primesc un email de confirmare de la DRPCIV cu ora, data, locul programării și un link cu anularea programării dacă ar fi fost cazul. Ideea e ca nu am primit nimic. Deci nu înțeleg dacă sunt programată sau nu. La cine ar trebui sa sun sa stiu sigur? Sunt stresată ca nu stiu sigur. Va rog, dacă știți sau ați trecut prin asta. Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei primi azi sau maine. Cine sa-ti trimita mailul, crezi ca ăia lucreaza si noaptea?

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Cum cine sa il trimita? Sistemul automat, ca doar nu iti trimite cineva la mana.

| Violleta2022 a răspuns:

Unul din motivele pentru care nu ai primit email este ca nu ti-ai introdus email corect. Esti sgura ca a fost corect?
Daca nu primesti nimic azi, suni la Politie, sectia circulatie rutiera si intrebi acolo.
Totusi, nu ti-ai notat nicaieri, dtata, locul si ora?

| anonimg a răspuns:

Dacă astăzi nu primești email de confirmare, atunci te duci la ei și le spui problema. Normal trebuia să primești email în mod automat.