| Black13LoL a întrebat:

Salut, am dat sala (examenul teoretic pentru permis) in data de 7 mai iar programarea pentru traseu o am pe 2 august, stiu, am de asteptat mult timp, dar nu trebuia sa primesc o foaie? Cu programarea? Adica nu am primit nimic de la ei, nu am vreo dovada ca am programare.

2 răspunsuri:
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Nu iti da nimic la mana, vei vorbi cu constructorul sa faci ora din inaintea traseului iar tu trebuie decat sa te prezinți la locul de începere al traseului, multa bafta

| Black13LoL explică (pentru Jaegerjaquezz):

Mersi, am vorbit cu instructorul, orele incep sa le fac cu vreo 3 saptamani inainte. Ca 3 luni pana la oras... mi se pare o prostie