| AnAndrey1994 a întrebat:

Asi avea si eu doua intrebari! Vreau sa imi cumpar un Ford fiesta din 2001 Euro 4 adusa din germnia! Are 140000 reali in bord! Ce parere aveti despre masinile estea? Am zis ca fiind prima masina nu are rost sa cumpar ceva mai scump..pana ma invat una alta... Vreau sa ii pun folie pe geamurile din fata cu 75% transparenţă...cand voi merge la RAR o sa comenteze ceva?laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina veche de 14 ani din Germania cu doar 140k km? Sa fim seriosi, are peste 250k lejer.

Daca folia este autorizata rar nu vor spune nimic, daca e pusa de tine la coltul blocului o sa te puna sa o dai jos si sa mai vii odata la RAR

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1) E cam veche o masina la 14 ani, chiar si pentru un incepator
2) Da, vor comenta. Folie poti pune doar pe spate, aia care o pui pe fata trebuie sa fie asa de transparenta incat mai bine nu o mai pui...

| radubz a răspuns:

Este o masina buna, dar te poate costa destul de mult intretinerea ei. La banii astia, mai bine iti iei un Logan care nu va costa atat de mult intretinerea si fiind incepator, probabil o sa-l lovesti si o sa fie mai ieftin sa-l repari.