| Ssssmokin a întrebat:

Am luat de curând carnetul si doresc sa imi cumpar o masina pana in 700 de euro.
Am gasit un VW Polo Classic din '98 1.6 Benzina Euro 2(cred) si un Ford Fiesta 2004 1.3 Benzina Euro 4.
Inca nu m-am dus sa verific masinile, nu am vorbit cu proprietarii, insa ce parere aveti de acestea? Sau poate aveti sugestii mai bune.
Mie mi-a ramas blocat gandul tot la Polo-ul ala, chiar daca este mai vechi decat Fordul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand Fordul, ca-i 6 ani mai tanara, facand o diferenta enorma, data de VW care are deja probleme cu uzura motorului, a cablurilor si in general, intregii masini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi o masina si mai buna, la banii aia, nu neaparat din 98. Tu iti dai seama, e veche de 21 de ani happy

| Luci003 a răspuns:

Recomand polo
Daca arata bine mașina și merge sigur nu o sa ai probleme cu ea