| Constantin_Andrei_1993 a întrebat:

Asi vrea sa stiu si eu parerea voastra despre un Ford Ka.Se merita sa imi cumpar unul? Eu il vreau mai mult pentru oras, dar cred ca merge si la drumuri mai lungi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| subfocus a răspuns:

E ok masina dar scoate exact acelasi consum cu fiesta. parerea mea e mai bine o fiesta 98-99 pentru ca ai putin mai mult loc si e perfecta pentru oras, dar poti sa iesi si afara cu ea...

4 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Eu as merge pe un VW mai degraba.Depinde si de gusturi.

| florynboy23 a răspuns:

Da...masina e destul de buna dar e mai greu cu anvelopele ca se gasesc greu dar in rest e buna masina. numai bine!

| razvanstoica a răspuns:

Poti sa incerci si un Corsa. E nu mi-as lua un Ford Ca pentru ca mi se pare URAT.

| Andrei_3187 a răspuns:

Din cate am auzit toata lumea le lauda, dar as merge tot pe un VW ( polo, lupo )