| ionutbrezeanu a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un nou telefon Nokia Asha 302. Vreau sa aud parerea voastra! Cum merge? e bun? Merita sa-l cumpar? Mie, in special imi place pentru ca are tastatura querty.

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut e un telefon foarte bune avand in vedere care ii e scopul!
http://bit.ly/1cyqCwM

| AndreyAndrey91 a răspuns:

Merge bine si este si bun si rezistentwinking

| OriginalHeart a răspuns:

Am eu un Nokia Asha 402. cam de 1 an jumatate. si merge superrrrr. eu am o parere buna. happy Sper ca si tie o sa iti placa.Dar depinde si de pret nu poti da 10 milioane pe unul. e prea scump. eu l'am luat cu 4 milioan3 happy

| Karrma a răspuns:

Exact model de asta am si eu. happy Il recomand. Adica, e Nokia, deci e al naibii de rezistent. Cand suni pe cineva, sau esti sunat, sunetul se aude foarte clar, la fel si in cazul melodiilor, are si detector de wireless + ca face poze clare si filmarile se vad clar si sunetul se aude super. + ca iti poti seta tonul de apel sa iti inceapa de unde vrei tu, asta e partea mea preferata laughing

| Karrma a răspuns:

Hei. Da, merita, il recomand. E Nokia, deci e rezistent. Calitatea sunetului, imaginilor este foarte buna, am si eu exact model de asta. + ca iti poti seta tonul de apel de unde vrei tu sa inceapa, awesome, isn't it?