| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, ce culoare are o masina de TAXI? In jocul need for speed hot pursuit 2 am vazut si albastru, verde, gri, rosu exista si asa sau numai galbena ca in viata reala doar galbena si atat?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Jocurile sunt jocuri, viata reala e viata reala
In viata reala mai sunt si taxiuri albe de exemplu, depinde de la oras la oras
Cele galbene de care zici sunt cunoscute in SUA
In Anglia erau si negre stiu

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Harfagre):

Okwinking

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de zona si legi. In unele locuri pot avea orice culoare, in altele doar galben sau negru.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. cel putin la mine in oras am vazut rosu, galben si alb predominant. Mai rar albastru inchis, si e un ford verde deschis. Deci cred ca poate sa aiba orice culoare decide firma sa ii dea atata timp cat are marcajele de taxi peste.