| byanka32 a întrebat:

am o curiozitate...am vazut multe fete care si-au facut suvite din ata colorata,jumatate verde,rosu etc... si as vrea si eu sa stiu cum se face adica am incercat dar nu mi-a iesit laughing ata imi cadea, iar astazi la mare am vazut o fata care tot asa avea o suvita de par cu ata galbena apoi verde si albastru, asi dori mult sa stiu si eu cum se face.dau funda :*:X multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AnaMaria112233 a răspuns:

Pe youtube se gasesc tot felul de tehnici, poti incerca acolo, sper ca te ajuta