| anonim_4396 a întrebat:

ce masina imi recomandati intre 7000-9000€, doresc una automata. NU accept masini cu cutie de viteza manuala!

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ford Mondeo sau vw Passat. Evita Opiel Insignia, mai ales modelele din prima generatie au venit cu o gramada de probleme (vezi pe guagal). Plus ca plasticile alea din interior sunt extrem de ieftine si zornaie in toate gropile. Eu as merge pe Ford Mondeo pentru tinuta de drum (stabilitate), confort, spatiu si nu in ultimul rand pentru silentiozitatea si calitatea motoarelor. Pentru calitatea materialelor de la interior, mergi pe Passat, sunt cele mai apropiate de premium.

| kta1999 a răspuns:

Eu iti recomand la banii astia Opel Insignia, gasesti intre 7000-9000 de euro, este anul bun, gasesti un Opel Insignia din 2008-2010, poti gasi Opel Insignia cu cutie automata. Sau daca vrei o masina putin mai micuta, poti sa iti iei un Golf 6, cu 7000de euro poti sa gasesti unul foarte bun.Acum depinde de tine ce alegi si ce marca iti place.

| AndreiMadda a răspuns:

In banii astia gasesti Vw Passat 2010-2011. Sau Insigna.