| jethebest a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti descpre acest atv http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/......3 9029.html

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ce ai dat tu nu este link de la nici un ATV, este doar un site! Dupa cum arata acea adresa data de tine nu este ATV este Quad 125 cmc deci nu merita!

| Pana_Marius_1998 a răspuns:

E foarte bun si este si ieftin, si avantajos fiindca nu consuma nici mult, e si nou.Tu ai doar sa-l cumperi si sa-l inmatriculezi.....bafta funda?