| FeaRRR a întrebat:

Ce parere aveti de acest LONCIN DIrt Bike 125 cmc? Am 152cm si 47 KG :) http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/......6 5133.html FUNDA!

3 răspunsuri:
| AlexandruManase a răspuns:

Este foarte bună pentru "tinerii" cu vârsta cuprinsă între 12-16 ani. Motorul e puternic, vei rămâne surprins, deşi are 125 cmc, e foarte puternic, mai ales pentru un copil. Dacă-ţi cumperi aşa ceva, să o stăpâneşti sănătos!

| FeaRRR explică (pentru AlexandruManase):

Frate? nu e chinezarie sau ceva?

| AlexandruManase a răspuns (pentru FeaRRR):

Nu neapărat chinezărie, având în vedere că e fabricată-n Germania.