| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, ce parere aveti despre parcurile auto de la dealeri? m vorbit cu ce-i de la sanauto din Iași dacă pot achiziționa o mașina de la ei în rate fără avans, le-am trimis poză cu buletinul, datele mele personale lor și celor de la TBIpay și mi-au comunicat că pot să achizionez mașina doar să ma duc la parc să semnez actele. Ce sfat aveți să mă duc să iau mașina? Par țepari, din câte am auzit par de încredere.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Până nu vezi și nu verifici mașină e greu să îți dai cu părerea. Poate unii au lucrat ok cu ei, poate alții nu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fata de un samsar oarecare, e mai ok dealerul cu firma.
Cei de la TBI sunt ok, aproba foarte repede si nu au dobanzi exagerate.