| Lucian_5921 a întrebat:

ce ziceti de aceasta masina? de-ce e asa putin?

http://www.tocmai.ro/bmw-x5-2003-1903723.html

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu este deloc putin. Este benzina si consuma mult, toti vor sa scape de masinile pe benzina, este acel model 2003 de la X5 renumit de prost in toata lumea auto, dotarile lasa de dorit este cam coaja, si asta este pretul real de vanzare. Ca tin toti la pret asta este altceva dar nimeni nu le da si la negocieri scad gros din el. Cand am luat un seria 5 pentru sotie acum 5 luni este model xdrive foarte ok masina din 2009, o pusese la 32.000 pe net si a lasat-o la 23.500... toti lasa din pret sa scape de ele ca nu le cumpara nimeni!

1 răspuns:
| SirRaul a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic, o masina ca asta o dai rapid si la 5000E happy are ea ceva belele de o pune asa ieftin...ori omul are nevoie repede de bani