| JaguarSType a întrebat:

Parere despre: http://www.tocmai.ro/volvo-v40-2003-20278774.html#curren t_image ma refer la masina si performante cat si la anunt!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Are motor rulat doar 90. 000km" oare a schimbat motorul? ca e prea putin in 11 ani doar 90. 0000 km

| OldSoul a răspuns:

Ca model masina ar fi buna, dar iti recomand un disel dpdv al consumului si al performantelor, si 90000km nu are sigur cu atat mai putin daca "necesita un polish"

| MariusF23 a răspuns:

Masina pare sa fie ok, dar eu n-as avea incredere. 90. 000km sunt cam putini pentru o masina din 2003

| AdyBen a răspuns:

Masina este buna, anuntul corect si detaliat. Sper sa ai noroc!