| maf16 a întrebat:

de curand am achizitionat un peugeot 206, 1.4 benzina an 99' si am o problema cu inchiderea centralizata mai exact usile din spate nu raspund la comanda de inchidere/deschidere nici din cheie si nici daca inchid usa introducand cheia in usa si apoi sa incui/descui masina iar cel mai grav dupa un anumit timp dupa ce inchid masina se deblocheaza singura. Din ce cauza? Poate fi dus modulul de comanda de la centralizare?

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,fa o sincronizare simpla a cheii daca iti mergebinchiderea din butonul de pe bord. daca nu merge cauta in cartea tehnica a masinii(daca o ai)modul in care se reseteaza inchiderea centralizata..mult succes!