| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Unde se gaseste modulul de inchidere centralizata al masinii la Ford Focus 1 motor 1.8 benzina, an 2000?
Am fost la tester si e defect modulul de la inchiderea centralizata al masinii si nu stiu unde este pozitionat in masina.
Am cartea despre masina dar e in germana.
Funda

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intra pe clubul asta si pune intrebarea:
https://www.facebook.com/groups/594632767334188/

| George12356456 a răspuns:

Salut! Din câte știu eu e sub torpedou, însă nu sunt 100% sigur, așa că nu mă înjura dacă îl dai jos degeaba?‍♂️

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru George12356456):

Am cautat la toate sigurantele si releurile de la masina si totul e ok, de la ce altceva ar putea fi? manualul nu ajuta la nimic, e ghid pentru incepatori

| George12356456 a răspuns (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

Pai daca ai fost și la tester și a dat că e modulul, sigur ăla e. Daca nicio siguranță/releu nu sunt arse, nu are de la ce sa fie altceva.

| Adrian_Pleșca_1992 a răspuns:

Sub torpedou