| rox129 a întrebat:

Doresc sa cumpar o masina si am doua oferte insa nu pot sa ma hotarasc intre bmw 320 berlina din 2009 sau skoda superb din 2010 berlina ambele cu transmisie automata ambele diesel ambele interior piele, navigatie pret asemanator.Astept raspuns multumesc!

4 răspunsuri:
| teletinflorin a răspuns:

Ți-aș recomanda BMW-ul, chiar dacă piesele sunt mai scumpe, dacă ai bani de o așa mașină, ai și pentru întreținere.
Țin să precizez că și Skoda este foarte bună, însă nu are un aspect atât de frumos, in comparație cu BMW-ul.

| rox129 explică (pentru teletinflorin):

Da, si mie imi place ca aspect bmw ul dar toti spun ca skoda ar fi mai rezistenta si ca bmw-urile sunt stricacioase.

| rox129 explică (pentru teletinflorin):

Da, si mie imi place ca aspect bmw ul dar toti spun ca skoda ar fi mai rezistenta si ca bmw-urile sunt stricacioase..multumesc pentru raspuns florin!

| teletinflorin a răspuns (pentru rox129):

Cu plăcere.
Toate mașinile sunt stricăcioase, dacă știi cum să întreții una nu se va pune problema de așa ceva.