| Salu134 a întrebat:

Ce ziceți merită să schimb Skoda Octavia Scout 4x4 benzină, 2008, Manuală, pe o Skoda Superb Diesel, 2009, Automată?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar merita, dar depinde cat e diferenta si mai ales in ce stare e Superbul ala comparatic cu octavia

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu ai de mers prin padure, noroaie, sau nu traiesti in Alaska, eu zic ca merita.
Octavia e echivalentul Golfului, iar Superb al Passatului... Deci e o clasa mai sus.
Acum insa, depinde in ce stare sunt masinile.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Fiind model mai nou, da, dar vezi cat este rulata, si aici ma refer la kilometraj, dar bafta oricum! big grin

| Georgestaff08 a răspuns:

Da se merita dar acum depinde si in ce stare se afla masinile

| holyGuard3 a răspuns:

Nu merita o sa se strice cutia de viteze