| aureljeo a întrebat:

Ieri m-am cumparat un Renaul megane 3 din 2011, are toate dotarile blah blah, tara origine Franta, dar am o problema la navigator (este Raunult carminat) nu are numa harta frantei si as dori sa imi bag harata Estern Europe sau a Romainei, problema ii numa daca cumpar de la TomTom (tomtom imi aparea cand se porneste ) de pe site si nu as vrea sa dau vreo 40 de lire pentru o harata, as dori sa stiu daca se poate hackui cumva sau sa modific ceva pe acolo, am citit pe multe siteuri multi isi dau cu parearea dar nu spun cum au facut ( zgarcitii!), si asi dori sa stiu daca cineva a reusit cumva, Va multumesc Anticipat

1 răspuns:
| Rafalin a răspuns:

Ai putea intreba la un service GSM cat costa sa actualizezi un gps si probabil ti-l face. nu costa mult