| Luci88 a întrebat:

imi puteti spune si mie va rog frumos, cat ma costa sa inmatriculez un CHRYSLER type, sebring 2, 7I V6 Aut. benzina si LPG an 2002 kilometri 301512 automat sedan, motor 2736, 149 kw. tara origine Olanda, pret 650! ce sfat imi dati? imi cer scuze de intrebare, si va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Din cate am auzi masina iese Euro 3 si taxa va fi de: 5442 euro! Dar daca iese Euro 4 cel mai putin probabil ca NU atunce era 2093euro! Nu prea merge! Motor mare. Consum mai mare.Impozit anual de 2000lei Rca minim 2000lei anual
! Deci trebuie sa te tina buzunaru bine!

3 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Pe Romania nu cred ca ti-ar conveni ca e taxa enorma si chiar daca o inscrii e mare impozitul, cel mai bine pe bg

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

cam 20000 roni