| Luci88 a întrebat:

Ce parere aveti despre un, Opel Zafira 1.8 automat, an 2000, motor 1796, benzinara, 248640 KM. 85 KW, tara de origine Olanda. pret 2000 euro. cat ar costa inmatriculatu in Romania? merita cumparata? dati-mi un sfat va rog frumos! Va Multumesc Tuturor! Funda

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Eu zic sa iti cauti ceva mai bun, opel nu este cine stie ce, designul este mai sarac, iti recomand sa te indrepti spre ceva mai serios, eu am cumparat un volvo v40 din 97 inmatriculat motor 2.0 140 cai putere, consum 8.5 mediu. este o clasa de lux, in general volvo ofera : comfort maxim, lux, siguranta maxima[ in caz de accident ] http://www.youtube.com/watch?v=6P89hI9yR54 uita-te la videoclipul asta, si ala e un volvo 850 din 1995

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Luci88 explică:

Cat ajunge sa o inmatriculez in Romania? merita? click pe linkul de mai jos, va multumesc frumos!

http://www.marktplaats.nl/......-1998.html

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Mai mult decat masina.Ti-o spun sincer.

| Monica_Fustos_1975 a răspuns:

Sal si eu dar din 2002 eu sunt foarte multumit de ia dar ai grija are consumul mare eu i-am pus gpl si e super nu este diferenta la demaraj de la benz la gaz eu o recomand cu toata increderea