| AestheticPerf a întrebat:

Imi recomandati un BMW 320D 163CP cu lantul de distributie in fata din anul 2006 la 3800Euro? Vreau sa stiu daca fac o alegere buna daca mi-l voi lua. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| agentmarius007 a răspuns:

Ce ai zis tu acolo găsești bun abia pe la 5-6 mii de euro. Eu nu m-aș risca în locul tău. Dacă ar fi fost N47 cu distribuția în spate mai ziceam, dar având în vedere că e M47, prețul ar trebui să fie mai mare.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu, nu recomandam masini mai vechi de 7-8 ani pentru ca-s cimitir.
Pe de alta parte se pot face exceptii doar daca ai certitudinea ca o asemenea masina nu a avut mai mult de 2 proprietari si schimburi si revizii la zi.
Din pretul pe care l-ai zis masina este o EPAVA, ar trebui sa coste cu vreo 1000 de euro mai mult zic.