| Alexakos a întrebat:

ma intereseaza sa cumpar o masina >-- 4000 euro, si imi place foarte mult civic 96 hatchback... ce parere aveti este buna? (eu asa stiu) se merita? nu se merita? de ce? as vrea mai multe amanunte daca se poate... am auzit ca cica este probleme cu motorul, dupa nu stiu cati km trebuie sa-l schimb. este adevarat?
si mai am o intrebare. 2 scaune recaro(rosii) cat costa?
multumesc, daca vreti dau si funda.

3 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

La articolul intretinere Golf 4 e foarte usot de intretinut, am schimbat toata directia si piesele m-au costat 370 de lei plus manopera, piese gasesti la tot coltul, mult mai ieftine decat la Ford, Fiat si altele pana si mai ieftine decat la Logan, dar cred ca pe langa cei 4000 armai trebui sa pui cam inca vreo 500 - 1000 si s-ar putea sa gasesti si la pretul acela inmatriculata.Bafta.

| ant1 a răspuns:

Golf 4 e cea mai buna alegere. Eu am 1. 9 diesel, modelul de 99 de cai cred si am consum de 7, 5 la mers nervos(nici chiar sa schimb pe rosu laughing.

| n13 a răspuns:

Pai 4 mii pe honda civic ala e ff mult. in rest dupa cum stiu eu is masini fiabile. nu stiu cum sta la articolu intretinere...