| mihailamariaelena a întrebat:

Buna,TPU! Mi-am cumparat cartea de teste auto de la editura national 2018 si am intrat acum cateva saptamani pe siteul lor.Am introdus codul de pe laptopul asta si am facut cateva teste.Acum (dupa vreo 3 saptamani) sunt pe acelasi laptop dar cand caut,, www.editura-national.ro,, nu imi mai da aceeasi pagina ca inainte si nu stiu cum sa o gasesc.Doar nu si-au schimbat politica si acum nu mai poti folosi codul cumparat dintr-o carte de 2018, nu? Nu stiu cum sa gasesc siteul.Va multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate pentru tine, acestia si-au inchis website-ul, chiar nu ai ce face in privinta asta, in schimb te pot ajuta cu un alt site (cel mai bun dupa parerea mea) duoa ce am citit cartea de 3 ori, m-am apucat de chestionare aici si am luat din prima examenul cu 25 puncte, http://www.scoalarutiera.ro/
Multa bafta la examen!