| iuliusca a întrebat:

Mi.am cumparat un Samsung a5 2017...il am de vreo 3 luni si deja am probleme cu el...am incercat sa il repornesc si brusc ecranul e alb si nu am cum sa il inchid, sper sa nu se fi stricat pentru ca nu mai pup alt telefon, imi puteti da si mie un sfat?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Încearcă la un service autorizat ca pe aici la TPU nu ai da gasesti răspunsuri! Ai scăpat cumva pe jos sau ai izbit dau trântit pe pat?

| iar99Teo a răspuns:

Avand in vedere ca il ai doar de 3 luni, mai mult ca sigur este in garantie. Mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumparat. Daca defectul nu e din vina ta ci pur si simplu nu mai merge, atunci o sa-l repare gratuit in service sau iti schimba telefonul cu unul nou in cazul in care defectiunea este iremediabila. Bafta!