| AestheticPerf a întrebat:

Pentru un Buget de 3000-4000euro credeti ca as face o alegere buna daca mi-as lua in Mercedes E-class sau C-class din 2003-2005? Motor de 2.2 diesel, ca o data pe luna aproximativ fac un drum de vreo 200km cu 3, 4 chiar 5 in masina si am nevoie. Nu ma intereseaza neaparat ca va avea multi km la bord ca sunt constient ca va avea, dar asa ca masina, intretinere, consum, rezistenta in timp, etc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FIliprobery10 a răspuns:

Cred că merită, dar au grijă de la cine cumperi masina, daca o cumperi de la un om de pe olx te rog sa verifici masina, eu mi-am luat o mare țeapa cu un BMW seria 3 care nu avea motor ai grijă

| antimulte a răspuns (pentru FIliprobery10):

Cum adica nu avea motor? tu ai luat o masina fara sa o vezi? sa o verifici deloc?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rezista masina daca a fost intretinuta in trecut, dar e prea veche aia e problema poate sa mai cada piese cand nu te astepti