| Syrten a întrebat:

Bună TPU!
Se aude un zdrăngănit sub mașină, nu se aude mereu, ca și cum ar bate o pietricică în țeava de la tobă.
Ce ar putea fi?
Momentan nu am cum să rezolv problema că sunt pe drumuri și am mare nevoie de mașină, dar aș vrea să știu dacă e ceva grav de care să îmi fac griji sau mai poate aștepta.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

E bine sa verifici totusi, la un service de pe drumurile tale. Sa nu cumva sa mergi pe trotuare.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimic grav, in cel mai rău caz iți pierzi toba

| johnnny123 a răspuns:

Nici cel mai bun mecanic din lumea asta nu-ți poate spune cu certitudine ce problemă ai bazându-se doar pe "aud un zdrăngănit sub mașină, nu se aude mereu, ca și cum ar bate o pietricică în țeava de la tobă".