| mall a întrebat:

Buna TPU spuneti-mi si mie cam cati lei face o bicicleta de la first bike cu schimbat-oare shimano si la mana a doua?

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

4-5 mil in cel mai rau caz 6 ca eu am DHS dar totul shimano schimbatr frane etc

3 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Ia-ti un second hand de firma, acele schimbat-oare "shimano" de care zici tu sunt in cel mai bun caz revoshift, cele mai slabe din gama.

| BadBoyCristy a răspuns:

Deci first bike ii cea mai slaba firma de biciclete.La o bicicleta de 6 mil dupa 3 zile i s-o rupt dinamul; dupa o saptamana si-o rupt portbagaju si sa mai zic? Ia-ti de la Hervis firma X-FACT.

Răspuns utilizator avertizat