| qKz09 a întrebat:

TPU HELP trebuie acusi sa imi iau o noua bicicleta si nu stiu care e mai buna sa imi iau una cu schimbat-oare shimano jante conice frana in V si suspensie mai buna sau sa imi iau una cu schimbat-oare shimano tot jante conice dar cu frana pe disc si cu suspensie simpla?

5 răspunsuri:
| stefan60 a răspuns:

Eu zic a :c
u schimbat-oare shimano jante conice frana in V si suspensie mai buna sau sa imi iau una cu

| Ionela78 a răspuns:

Cu suspensie buna logic.DHS-urile sunt cele mai buna.au suspensii calumea si frane, schimbat-oare etc...spe ca iti sunt de folos

| A_6275 a răspuns:

Dhs sunt bune.

| qKz09 explică:

Am uitat sa spun ca de obicei merg cu bicicleta pe un deal e cu nisip si pietre si ma duc in deal si cobor e destul de mare cam 450m (nu stiu daca conteaza da am zis)

| qKz09 explică:

Oare pot gasi la DHS una cu frana pe disc si suspensie buna?