| pitzuca a întrebat:

Buna TPU tot caut pe google piese de gilera rrt 125cc nebrasca si nu gasesc imi puteti da un sit in care sa gasesc si din alta tara nu conteaza multumesc FUNDA CEL CA RE IMI DA SITURI

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Depinde ce te intereseaza, poti gasi si la 150-200 de euro motor complet, uite un set motor de rrt :

7 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Motoarele de pe Gilera RRT-125cc, sunt aproape identice cu cele de pe Gilera KK-KZ, RX, MX1, RV!
www.subito.it/accessori-moto/gilera-rrt-125-campobasso-20475429.htm

| pitzuca explică:

Salut mersi de situri

| pitzuca explică:

Ma intereseaza piston si segmenti

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru pitzuca):

La ce cota esti cu motorul tau?

| pitzuca explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Problema e ca nu am pistonul in motor si nu pot sa imi dau seama de marimea lui sa comand echivalenti