| andrea_3951 a întrebat:

Salut All,

Caut si eu o firma serioasa care se ocupa cu plecari in strainatate, nu conteaza tara... importat este sa gasesc o firma serioasa, sa nu fie tepari... ce imi puteti recomanda.
As dori sa ceva de lucru in constructii.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Xd Dreamer, e clar ca se refera la locuri de munca.

| Stefan_Dragos_1997 a răspuns:

Iti recomand firma Irem.
Tatal meu a fost plecat cu firma asta timp de 7 ani in strainatate in diferite tari.

| Dreamer33 a răspuns:

Salut!
O firmă bună este Romfour. Te duce direct la destinație. Am avut o întârziere când am revenit în țară, dar nu se întâmplă des.
Mai este și Tarsinul ( nu știu ce să spun de ei, nu am călătorit).