| Chrysstian a întrebat:

toyota land cruiser vs. land rover discovery 4 vs. volvo xc 90 vs. jeep greand cherokee. Vreau un clasament, va rog sa luati seama de caracteristici esentiale precum fiabilitatea?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Volvo xc 90 design, putere, fiabilitate, siguranta, confort, incredere deplina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Land Criser. Restul sunt prea scump de intretinut la noi.

| MrSoapte a răspuns:

Volvo a pierdut trofeul pentru siguranta! Asa cum ti-am mai scris si-n alte postari ale tale, Toyota Land Cruiser este extrem de fiabila!

| WPP a răspuns:

1. Toyota - isi permite sa dea pana la 8 ani garantie si nu ascund recallurile
2. Volvo - un fost invingator nu va iesi prea repede din clasament
3. Jeep - e proiectat de americani si aia sunt exigenti
4. Land Rover - are o istorie scurta din care nu poti trage prea multe concluzii

| Serafir a răspuns:

Cei mai sigur de sigur Volvo xc90