| Chrysstian a întrebat:

care este mai bun jeep grand cherokee, toyota land cruiser sau land rover discovery 4? Vreau un clasament. Dar dintre fiat feemont, ford kuga, renault koleos, hyundai ix35, volkswagen tiguan, skoda yeti si toyota rav 4?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Tu compari masini din clase diferite, la preturi diferite, nimeni nu iti da un raspuns clar pentru asemenea prosti. E ca si cum ai compara un tir de la Scania cu un Lastun...

| Chrysstian explică (pentru FurtunaDiesel):

Ce vrei, unu mi-a trimis in loc de un suv un pick-up

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Chrysstian):

Da, dar asta nu inseamna ce cele enumerate de tine accepta comparatie!