| Andrusk2 a întrebat:

Buna, TPU!
Vineri am susținut examenul auto, l-am promovat. Cam in cât timp vine permisul?
Am prieteni care au dat tot in săptămâna in care am dat și eu și le-au venit in 3 zile, și la mine s-au făcut 4 zile și nu a ajuns big grin

6 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Stai liniștită, o să vina azi -maine, cel târziu joi
Drumuri bune?

| ROB3RT89 a răspuns:

Eu l-am luat de la posta cam in doua saptamani.
Poti lua dovada daca vrei sa conduci mai repede!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai rabdare nu toti sunte m la fel, daca prietenilor tai le-a dat permisul in 2 zile tu daca astepti o saptamana nu o fi foc, important este nu cînd i ei permisul, ci cum conduci sa fi atentă sa nu faci vreun accident, ca atunci numai vezi permisul asa usor.

| DovleacTurbat a răspuns:

La mine după aproape 2 săptămâni. Între timp poți verifica la poștă sau de ce nu sa suni la ei.

| 120bulevard a răspuns:

Legal in maxim 10 zile lucrătoare vine, prin poștă, te vor suna ei înainte, preconizez că până vineri cel târziu îl vei avea în mână.

| 120bulevard a răspuns:

Apropo, felicitări! Drumuri bune și grijă mare la viteză big grin